Overslaan en naar de inhoud gaan

Contact

Heb je vragen of wil je meer informatie? We staan je graag te woord.
Bel ons op nummer (085) 004 53 45 of stuur een e-mail naar: info@lwspgemeenten.nl

Direct contact opnemen met een van onze adviseurs

Mary van de Looij - Adviseur 
mary.vandelooij@lwspgemeenten.nl 
06 - 11 62 28 28
Branches: Detail- & Groothandel, Onderwijs

Annelies Heijboer-Los - Adviseur 
annelies.los@lwspgemeenten.nl
06 - 11 92 47 50
Branches: Facilitaire dienstverlening, Horeca, recreatie & toerisme, Productie

Natascha van Wanrooij - Adviseur
natascha.van.wanrooij@lwspgemeenten.nl
06 - 83 69 12 81
Branches: Detail- & Groothandel, Overheid, Transport & Logistiek

Remco Geerts - Adviseur
remco.geerts@lwspgemeenten.nl
06 - 46 36 37 08
Branches: Zorg & Welzijn, Bouw & Infra, Zakelijke dienstverlening & ICT, Agrarisch, Techniek & Energie

Brigitte Jansen - Manager
brigitte.jansen@lwspgemeenten.nl
06 - 51 29 73 19

Tessa van Tilburg - Communicatieadviseur
tessa.van.tilburg@lwspgemeenten.nl
06 - 12 62 33 33

 

Adres

Vughterweg 47, ‘s-Hertogenbosch

Post- en factuuradres:

Gemeente ‘s-Hertogenbosch
Postbus 12345
5200 GZ ’s-Hertogenbosch

Facturen naar: facturen@s-hertogenbosch.nl

Wat anderen over onze dienstverlening zeggen:

'Het Landelijk WSP is deskundig. Vanuit de VO-raad en PO-Raad zochten we naar een manier om de schoolbesturen in het primair en voortgezet onderwijs beter aan te sluiten op de (gemeentelijke) werkgeversdienstverlening. Met het LWSPG is toen een intentieverklaring opgesteld op basis waarvan schoolbestuur en WSP beter met elkaar kunnen samenwerken.'

Projectmedewerker - VO-raad

In het kader van uw privacy
Voor meer informatie kijk op de pagina van de privacyverklaring.